DLA

RODZICÓW

DLA

TERAPEUTÓW

DLA

SPECIALISTÓW

DLA

OŚRODKÓW SI

DLA

RODZICÓW

DLA

TERAPEUTÓW

DLA

SPECIALISTÓW

DLA

OŚRODKÓW SI

EMPIS - zabawki edukacyjne

AKTUALNOŚCI

KATIS to innowacyjna inteligentna platforma informatyczna do wczesnego diagnozowania i terapii dzieci z zaburzeniami poniżej 4 roku życia.

Zapraszamy do nowo otwartego systemu KATIS

O NAS

Spółka powstała z połączenia dwóch podmiotów tj. firmy Empis oraz Sensum Mobile, które prowadziły działalność wzajemnie się uzupełniającą. Przedsiębiorstwo Empis powstałe w 2006 roku specjalizowało się w produkcji oraz dystrybucji zabawek i urządzeń terapeutycznych, w tym: sprzętu do terapii SI, zabawek edukacyjnych, rehabilitacji, pomocy logopedycznych. Sprzęt wyróżnia profesjonalizm przy jego powstawaniu, dzięki wsparciu najlepszych i najbardziej doświadczonych psychologów zajmujących się SI w Polsce.

Stronę techniczną sprzętu SI opracowują specjaliści, konstruktorzy z Centrum Nauki Kopernik, dzięki czemu jako jedyny w Polsce powstaje na podstawie specjalistycznej dokumentacji technicznej. Sprzęt oferowany przez Empis powstaje również wyłącznie z certyfikowanych materiałów dzięki czemu spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Jako jedyny i pierwszy w Polsce został również uznany sprzętem medycznym. Został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Sensum Mobile prowadziło działalność od 1997 r., początkowo jako gabinet Usługi Psychologiczne i Terapii Integracji Sensorycznej. Był to pierwszy w Polsce gabinet terapii integracji sensorycznej, który w 2007 roku został przekształcony w poradnię Sensum Mobile. Sensum Mobile specjalizuje się od lat w diagnozie i terapii dzieci z zaburzeniami procesów sensorycznych. Sensum Mobile prowadzi też Szkolenia doskonalące w zakresie terapii integracji sensorycznej dla różnych grup zawodowych i rodziców. Przyjmuje pacjentów nie tylko z Polski ale coraz częściej również z Europy między innymi z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Holandii.

Z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że Spółka jest liderem w zakresie rozwiązań prowadzenia terapii integracji sensorycznej w Polsce. Niewątpliwie ważnym ogniwem, które przyczyniło się do sukcesów spółki jest posiadany potencjał kadrowy. W skład zespołu wchodzi Zbigniew Przyrowski (więcej), który uznawany jest za najwybitniejszy autorytet w tej dziedzinie w Polsce. Pan Zbigniew Przyrowski jest prekursorem terapii integracji sensorycznej, jako pierwszy w Polsce otworzył gabinet terapii IS w Warszawie. Spółka posiada ogromne doświadczenie w zakresie opracowania pomocy dydaktycznych do prowadzenia terapii sensorycznej. Dotychczas zostało opracowanych ponad 100 produktów, które znajdują się w sprzedaży. Cieszą się ogromną popularnością nie tylko na terenie Polski, ale są również eksportowane do Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Irlandii, Finlandii, Szwecji, Francji, Cypru, Grecji czy Malty.

SZKOLENIA

dla terapeutów

10.02.2019
Terapia ręki
15.02.2019
Spektrum autyzmu
22.02.2019
IS w ADHD

KONTAKT

adres: Śródziemnomorska 11/21, 02-758 Warszawa

telefon: 533 337 070

email: firma@katis.pl