Dla kogo

Ta wersja programu jest wylacznie dla certyfikowanych terapeutów SI, którzy ukonczyli specjalne szkolenie

Przejdź do szkolenia

Dla terapeutów którzy chca poprawic skutecznosc swojej pracy, zyskac dostep do bazy cwiczen dostep do innowacyjnego testu dla dzieci ponizej 4 roku zycia nigdzie indziej nie dostepnego.

NASZ PROGRAM SKIEROWANY JEST DLA DZIECI W WIEKU OD 12 MIESIĄCA ŻYCIA DO 4 LAT.

Stworzyliśmy nasz program aby pomógł rozwiać wszelkie wątpliwości każdego rodzica, który uważa, że jego dziecko może mieć zaburzenia procesów sensorycznych (kliknij i dowiedz się co to są zaburzenia procesów sensorycznych).

W związku z bardzo dużą popularnością Integracji Sensorycznej w Polsce często rodzice spotykają się z problemem długich kolejek do specjalistów, terapeutów Integracji Sensorycznej. Mimo popularności terapii SI nadal w wielu miastach czy miejscowościach wiejskich nie ma specjalistów, którzy mogliby pomóc rodzicom.

Chcielibyśmy aby nasze oprogramowanie było między innymi swoistym badaniem przesiewowym, które bardzo szybko, w warunkach domowych przekaże dla rodzica rzetelne, bardzo istotne informacje a koszt uzyskania tych informacji będzie dużo niższy niż pełna diagnoza SI, która w wielu przypadkach nie jest potrzebna.

Dlatego I etapem systemu KATIS jest wypelnienie Kwestionariusza, który zakonczy sie trzema mozliwymi wynikami:

dziecko ma zaburzenia procesów sensorycznych i musi udac sie na diagnoze do terapeuty SI

dziecko ma zaburzenia ale jest mozliwosc pracy nad tymi problemami w domu przy pomocy systemu KATIS

dziecko nie ma zaburzen procesów sensorycznych

Co to jest KATIS i jak dziala?

CATIS to pierwszy na swiecie program diagnostyczno-terapeutyczny dla dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej. Stworzony w warszawskim Centrum Procesów Sensorycznych - Sensum Mobile przez najlepszych w Polsce specjalistów w zakresie diagnozy i terapii integracji sensorycznej oraz wybitnych polskich informatyków.

Zespolowi, który stworzyl CATIS przewodzil Zbigniew Przyrowski, który uznawany jest za najwybitniejszy autorytet w dziedzinie leczenia zaburzen przetwarzania sensorycznego u dzieci w Polsce. Zbigniew Przyrowski jest prekursorem terapii integracji sensorycznej w Polsce, a diagnoza i terapia dzieci zajmuje sie od lat 80-tych. Pod jego nadzorem zostaly stworzenie narzedzia IT oraz opracowane odpowiednie algorytmy ulatwiajace diagnoze i terapie integracji sensorycznej.

CATIS to innowacyjna, inteligentna platforma informatyczna do wczesnego diagnozowania i terapii dzieci z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego. System skierowany jest do trzech grup odbiorców: rodziców, specjalistów, którzy nie sa terapeutami integracji sensorycznej oraz terapeutów integracji sensorycznej. Opracowane rozwiazanie umozliwia ocene prawidlowosci rozwoju procesów sensorycznych malych dzieci od 12 miesiaca zycia do 4 lat. Program pozwala na wstepne rozpoznanie stopnia ryzyka zaburzen integracji sensorycznej przez rodziców nie wychodzac z domu. Po przejsciu wlasciwych kroków diagnostycznych CATIS wskaze rodzicom dalsze kroki postepowania: koniecznosc kontaktu osobistego z terapeuta w celu poglebienia diagnozy lub przy niewielkich zaburzeniach zaproponuje kolejne zestawy cwiczen domowych, rozlozonych w ciagu tygodnia i miesiecy. Cwiczenia sa prezentowane w formie grafik i plików video.

Program stanowi równiez wsparcie w diagnozie i terapii prowadzonej przez profesjonalistów w zakresie zaburzen integracji sensorycznej. Diagnoza przeprowadzona jest na podstawie zestawu wywiadów, kwestionariuszy i testów standartowych. Program prowadzi terapeute przez kolejne etapy badania, oblicza i analizuje wyniki, wskazuje na mozliwy typ zaburzen integracji sensorycznej i proponuje okreslone zestawy cwiczen. Cwiczenia sa nie tylko opisane ale równiez prezentowane w formie przejrzystych grafik, zdjec oraz materialów video.

Platforma nie tylko pozwala na wczesne wykrycie przez rodziców ryzyka zaburzen integracji sensorycznej i zastosowania odpowiednich cwiczen w formie zabaw ale równiez znaczaco skraca, upraszcza i normalizuje proces diagnozy oraz pózniejszej terapii prowadzonej przez specjalistów.

Korzysci z programu KATIS

SZKOLENIA

dla terapeutów

10.02.2019
Szkolenia z zakresu słuchu
15.02.2019
Szkolenia z zakresu ćwiczeń dla 2-3 latków
22.02.2019
Szkolenia dogoterapia

Cennik

dla absolwenów naszego kursu

dla tych co nie ukończyli szkolenia

Pakiet do 10 aktywnych dzieci

25 zł miesięcznie / 249 zł rocznie

dodatkowe dziecko 3 zł miesięcznie / 30 zł rocznie

Pakiet do 20 aktywnych dzieci

45 zł miesięcznie / 449 zł rocznie

dodatkowe dziecko 2,5 zł miesięcznie / 25 zł rocznie

Pakiet do 30 aktywnych dzieci

59 zł miesięcznie / 599 zł rocznie

dodatkowe dziecko 2,5 zł miesięcznie / 25 zł rocznie

Pakiet do 10 aktywnych dzieci -roczny abonament

249 zł

szkolenie

3 459 zł

szkolenie

sprzęt multimedialny

6 749 zl

szkolenie

sprzet do sali SI podstawowy

14 999 zł

szkolenie

sprzet do sali SI rozszerzony

9 749 zł

szkolenie

sprzęt multimedialny

sprzet do sali SI podstawowy

17 999 zł

szkolenie

sprzęt multimedialny

sprzet do sali SI rozszerzony

Rozszerzenie

do 20 dzieci +240zł

do 30 dzieci +340zł

jedno dodatkowe dziecko plus 25 zł

Pakiet indywidualny (możliwość indywidualnego dostosowania dodatkowego wyposażenia do szkolenia) cena indywidualna.

KONTAKT

adres: Rydla 56,Warszawa

telefon: 455-322-564

email: firma@katis.pl