DLA

RODZICÓW

DLA

TERAPEUTÓW

DLA

SPECIALISTÓW

DLA

OŚRODKÓW SI

DLA

RODZICÓW

DLA

TERAPEUTÓW

DLA

SPECIALISTÓW

DLA

OŚRODKÓW SI

Dla kogo

NASZ PROGRAM SKIEROWANY JEST DLA DZIECI W WIEKU OD 12 MIESIĄCA ŻYCIA DO 4 LAT i 11 miesięcy.

Stworzyliśmy nasz program aby pomógł rozwiać wszelkie wątpliwości każdego rodzica, który uważa, że jego dziecko może mieć zaburzenia procesów sensorycznych (kliknij i dowiedz się co to są zaburzenia procesów sensorycznych).

W związku z bardzo dużą popularnością Integracji Sensorycznej w Polsce często rodzice spotykają się z problemem długich kolejek do specjalistów, terapeutów Integracji Sensorycznej. Mimo popularności terapii SI nadal w wielu miastach czy miejscowościach wiejskich nie ma specjalistów, którzy mogliby pomóc rodzicom.

Chcielibyśmy aby nasze oprogramowanie było między innymi swoistym badaniem przesiewowym, które bardzo szybko, w warunkach domowych przekaże dla rodzica rzetelne, bardzo istotne informacje a koszt uzyskania tych informacji będzie dużo niższy niż pełna diagnoza SI, która w wielu przypadkach nie jest potrzebna.

Skorzystaj z testu weryfikującego, czy Twoje dziecko może brać udział w programie.

Przejdź do testu

Co to jest KATIS?

KATIS to pierwszy na swiecie program diagnostyczno-terapeutyczny dla dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej. Stworzony w warszawskim Centrum Procesów Sensorycznych - Sensum Mobile przez najlepszych w Polsce specjalistów w zakresie diagnozy i terapii integracji sensorycznej oraz wybitnych polskich informatyków.

Zespołowi, który stworzył KATIS przewodził Zbigniew Przyrowski (więcej), który uznawany jest za najwybitniejszy autorytet w dziedzinie leczenia zaburzeń przetwarzania sensorycznego u dzieci w Polsce.

Jak działa KATIS?

I etapem systemu KATIS jest wypełnienie bezpłatnego, specjalistycznego Wywiadu (Rangi zostały opracowane na podstawie badań 2,500 dzieci przeprowadzonych w Sensum Mobile w ciągu kilku lat.), który wskaże czy może skorzystać z płatnego Kwestionariusza.

Następnie rodzice wypełniają jeden płatny kwestionariusz (dedykowany do wieku ich dziecka) mający za zadanie mierzyć procesy sensoryczne. Inteligentny program analizuje odpowiedzi i określa stopień ryzyka zaburzeń integracji sensorycznej

Każde ćwiczenie jest opisane, przedstawione w formie graficznej i multimedialnej.

Rodzic natychmiast otrzymuje odpowiedź czy jest ryzyko i jakich zaburzeń. Jeśli program uzna iż stopień możliwych zaburzeń przekracza pewien próg, kieruje rodzica do specjalisty terapeuty integracji sensorycznej na bardziej kompleksowe badania.

Przy odpowiednim stopniu ryzyka rodzice są informowani z jakimi ewentualnymi problemami w funkcjonowaniu dziecka mogą się spotkać w jego rozwoju. Następnie program w oparciu o inteligentne algorytmy buduje program ćwiczeń z rozkładem na miesiące, tygodnie i poszczególne dni w tygodniu.

Cennik

Zarejestruj się aby rozpocząć przygodę z Katis

Dla jednego dziecka

  1. Pierwszy test 39zł
  2. Dostęp do ćwiczeń (3 miesiące) plus test kontrolny 49zł

Program składa się maksymalnie z 3 etapów

Dla jednego dziecka

  1. Pierwszy test 39zł
  2. Zestaw ćwiczeń 49zł
  3. Test kontrolny zł

Program składa się maksymalnie z 3 etapów

KONTAKT

adres: Śródziemnomorska 11/21, 02-758 Warszawa

telefon: 536 000 546

email: info@katis.pl